Betgram Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Betgram ile çalıştığınızda, bahis yaptığınızda, oyun oynadığınızda, minimum 1 defa olacak şekilde para kazandığınızda, betgram para çekme yöntemleri nelerdir? Sorusunun karşılığına göre, hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu yazıda önce yöntemleri ve miktarları, arkasından komisyon ve belge talebi ile süre anlayışını sizlere anlatacağız.

Betgram Ödeme Yöntemi Ve Miktarları

Nasıl para çekebilirsiniz? Hemen, betgram ödeme yöntemi ve miktarları hakkında sizlere bilgi verelim. Bu sitede kazandığınız paraları çekebileceğiniz yöntemler sabittir. Para çekme seçenekleri arasında;

Havale ile para çekme,

EFT ile para çekme,

Bitcoin ile para çekme,

Cmt cüzdan ile para çekme gibi türlerin bulunduğunu göreceksiniz.

Ne kadar para çekebilirsiniz? Bu seçeneklerdeki en düşük para çekme limiti, 100 TL’dir. Bu sitedeki günlük en yüksek para çekme miktarı 10.000 TL’dir. Bu limitler ile hareket etme şansına sahip olacaksınız. Altında para kazanır iseniz, hesap bakiyesini, 100 Türk Lirasına çıkarmalısınız. Üzerinde para kazanır iseniz, para çekme talimatı vermeli ve üzerinden 24 saat geçmesini beklemelisiniz.

Betgram Ödeme Süresi Yeterli mi?

Hızlı ödeme yapılır mı? Bu sitede kazanılan paraları almak için, saatlerce ya da günlerce beklemeye gerek var mıdır? Betgram ödeme süresi yeterli mi? Maksimum ödeme süresi, 30 dakika olarak tanımlanmıştır. En yoğun 1 günde dahi, para çekme talimatı verir iseniz, 30 dakikada paranızı alabilirsiniz. Hızlı ödeme anlayışı sıradan günler için geçerlidir. Bu durumda verilen para çekme talimatı ile birlikte, hesaplarda paranın görülme süresi arasında, sadece ve sadece 5 dakika geçecektir.

Betgram Para Çekmede Komisyon Almaz

Finansal departman net davranmış, açıklama yapmıştır. Betgram para çekmede komisyon almaz. Sanal cüzdan, kripto para, banka hesabı, en küçük değer, en yüksek değer şeklinde bir ayrım yoktur. Bütün ödeme sistemlerinde, miktarlarında ve kurallarında, para çekme işlemlerinde, site tarafından komisyon alınmadığı görülecektir.

Betgram Ödemede Şartlar Dahilinde Belge Talep Etmez

Sizler ile paylaştığımız betgram para çekme yöntemleri nelerdir? Sorusunda son olarak, belge taleplerini inceleyelim. Betgram ödemede şartlar dahilinde belge talep etmez. Nedir bu şartlar? Şahıslar adına ve soyadına ait hesaplara para çekme talimatı vermelidir.

Bu kural sağlanır ise, belge talebi gündeme gelmez. Aynı soy isme sahip olan başka bir şahsın adına para çekme talimatı vermiş olsanız dahi, belge talebi gündeme gelir. Bunun gerekçesi üye güvenliğidir. Üyenin finansal varlıklarının koruma altına alınmasıdır. Üye olan şahsın kullanıcı ve adı ve şifre bilgisini ele geçiren bir şahsın, üye hesabındaki parayı çekmesine engel olmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*